The pipe organ
in the Church of St. Maurice, Olomouc

Payment methods


Platební metody PayU

Naše stránky využívájí pro adopci píšťal platební bránu PayU.

Všechny způsoby plateb provedené prostřednictvímm platební brány PayU jsou důkladně zabezpečené a chráněné v maximální možné míře. Pakliže nakupujete a platíte v e-shopu, kde najdete logo PayU, můžete si být jisti, že jde o důvěryhodný, korektní a prověřený e-shop s vysoce zabezpečeným platebním systémem.


Přehled platebních metod PayU

Jak fungují platby online

Při placení na internetu jde především o rychlost a bezpečnost.
Online platby prostřednictvím platební brány PayU zaplatíte vždy jednoduše a rychle, aniž byste se museli bát o své peníze. PayU aktivně spolupracuje s bankami a dalšími finančními institucemi a díky tomu Vám můžeme nabídnout opravdu širokou nabídku platebních metod.


Jednoduchost
Žádné komplikované vypisování údajů. PayU se postará o to, abyste našli všechny údaje potřebné k uskutečnění platby vyplněné přímo ve Vašem internetovém bankovnictví, kde platbu jednoduše potvrdíte.

Bezpečná platba kartou na internetu

Platba platební kartou na internetu je nejrychlejší způsob, jakým lze zaplatit za zboží a služby. Díky platební bráně PayU můžete platit kartou vždy bez obav ze ztráty nebo zneužití citlivých dat z karty. Společnost PayU je vlastníkem certifikátu PCI DSS (The Payment Card Industry Data Security Standard), jehož cílem je zamezit karetním podvodům, a to zavedením nejvyšších bezpečnostních opatření u společností, které data držitele karty zpracovávají, přenášejí nebo uchovávají.

Transakce prostřednictvím platební brány PayU jsou prováděny na základě licence od ČNB a přenos dat je zabezpečen protokolem SSL (Secure Sockets Layer) a 3D Secure řešením. Díky tomu se údaje z vaší platební karty zpracovávají přímo ve Vaší bance a nedostávají se tak vůbec k obchodníkovi. Tím je zaručená bezpečnost vašich peněz.

Jak platba kartou probíhá?

Vyberete si píšťaly k adopci a zvolíte platbu kartou VISA nebo MasterCard.

1. Po potvrzení objednávky budete přesměrováni na platební bránu pro platbu kartou.
2. Opíšete údaje z Vaší karty dle formuláře.
3. Potvrdíte platbu.

Rychlý online převod

Partnerské banky PayU podporují možnost platit na internetu rychlým bankovním převodem. Největší výhodou rychlého bankovního převodu je zpracování plateb v reálném čase, díky kterému se nemusíte zdržovat čekáním na provedení běžného převodu. Obchodník tak dostane potvrzení o převodu peněz a může Vámi zakoupené zboží předat do expedice.

Jak platit rychlým bankovním  převodem?
Stejně jako platba běžným bankovním převodem, ale je mnohem rychlejší a hlavně bezpečnější! Bezpečnost garantuje Vaše banka, protože transakce se uskutečňuje přímo v jejím prostředí a jsou zabezpečeny bankovními systémy.

Je to jednoduché: